• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   BORA KNİVES 509 Black Bear Geyik Boynuzu Saplı Gravürlü Bıçak

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   ArmyPuan : 26.254.520
   Fiyat:
   792,71 USD + KDV
   KDV Dahil:
   26.254,52 TL
   3.542,32 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   5

   %100 ORJİNAL MÜKEMMEL YÜKSEK KALİTE

   Bıçağın çeliği üzerindeki gravürler, keski, çekiç kullanılarak yapılan el işlemesidir. Türkiye’nin en iyi gravür ustaları tarafından özenle yapılmıştır. Bıçağın boyutuna veya işlemesine göre, yapılan işlemelerin bazıları günlerce sürmektedir. Bu sanatın ustalarının zamanla azalması yüzünden yapılan işleme sanatı her geçen gün değerine değer katmaktadır. İşlenen gravürler birbirlerinden farklılık göstermektedir ve alacağınız ürünün bir eşi benzeri olmaksızın sadece size özel olacaktır.

   2010 yılında, firma ortaklarından Tolga BORA tarafından tasarımı yapılan bu model; adını, dünyanın en büyük ve en vahşi ayı türlerinden biri olan ''Siyah Ayı''dan almıştır. Tüm modellerimiz arasında en ağır ve en uzun 2 modelimizden biridir. İhtişamlı yapısıyla dikkat çekmekte olan modelimiz, el ergonomisi ve gardın, içbükey olması sayesinde, koruyuculuğu ile öne çıkmaktadır.

   Bıçağın sap malzemesi olarak ''Geyik Boynuzu'' kullanılmıştır ve sap malzemesinin yerine takılmasında mozaik pimlerden faydalanılmıştır. Her sene üreme döneminden sonra geyiklerin boynuzları düşer ve yenisi çıkar. Orman Bakanlığımızdan sınırlı sayıda satın aldığımız geyik boynuzu, güçlü, sert ve dayanıklı yapıdadır. Doğal yapısı gereği her bıçak üzerinde farklı desen ve doku oluşturmaktadır. Bu özelliği ile son derece iyi kavrama imkânı sunan geyik boynuzu, görselliğe önem veren kullanıcılar tarafından da tercih edilmektedir.
    

   Bıçağımız 1.sınıf deri kılıfı ile birlikte gönderilmektedir.

    

   Ürün Cinsi: Bıçak

   Tam Uzunluk: 365 mm

   Namlu Uzunluğu: 220 mm

   Sap Uzunluğu: 145 mm

   En: 50 mm

   Et Kalınlığı: 4 mm

   Ağırlık: 560 g

   Çelik Cinsi: Thyssen-Krupp 4116

   Sap Cinsi: Geyik Boynuzu

   Bıçak ve çakı sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı felsefemiz, Bora Bıçakları olarak müşterilerimizle kurduğumuz güvene dayalı ilişkinin temel prensibidir. "Siz varsanız biz varız” mottosuyla çıktığımız bu yolda, bıçak sektöründe Ömür Boyu Garanti veren firma olarak müşterilerimizle sürdürülebilir bir bağ kurmak önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

   Bu amaca yönelik olarak, Bora Bıçakları’nın üretim aşamasında titizlikle üzerinde durduğumuz bazı konular hakkında sizi bilgilendirmek isteriz. Müşterilerimizin, Bora Bıçakları’ndan satın alarak kullandığı her ürün hakkında daha fazla bilgi edinerek "kendi çıkarlarını koruma imkânına” sahip olması, firmamızın müşterilerine verdiği değer ve ürünlerine duyduğu güven açısından önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.

   Bora Bıçakları olarak, ürünlerimizde kullandığımız paslanmaz çelikler, eskiden beri Türkiye’de standartları belirlemiştir ve dünya standartlarını yakalamıştır. Çelik üretimindeki gelişmeleri ve bunların dünya bıçak sektöründeki yansımalarını yakından izliyor ve sizlere güvenebileceğiniz bıçaklar sunmaya devam ediyoruz. Kullandığımız çeliklerin sertlik derecesi, 57-60 HRC (Rockwell) arasında değişmektedir.

   Daima arkasında bulunduğumuz ustalık eseri olan ürünlerimiz, kullanılan her malzeme dâhil olmak üzere, kendini belli eden bir tecrübeyi ve kaliteyi yansıtmaktadır.

   Satış sonrası bakım ve teknik desteğimizle yanınızda olmaktan gurur duyduğumuz ürünlerimizden memnun kalmanız dileğiyle…

    

    

   Ürün Cinsi : Bıçak
   Tam Uzunluk : 365 mm
   Namlu Uzunluğu : 220 mm
   Et Kalınlığı : 4 mm
   Ağırlık : 560 gr
   Çelik Cinsi : Thyssen-Krupp 4116
   Sap Cinsi : Geyik Boynuzu
   Diğer Özellikler
   Stok Kodubora0846W
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.