Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  ARMY UYKU TULUMU

  ARMY UYKU TULUMU
  Görsel 1
  ArmyPuan : 476.380
  Fiyat:
  476,38 TL + KDV
  KDV Dahil:
  476,38 TL
  4.4 282
  476.38 www.askermekani.com
  64,27 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

  ARMY UYKU TULUMU:


  Yüksek kalite dolgu yapısı, 4 kanallı “Hollowfibre” elyaf dokusu ile maksimum doluluğa ulaşarak şekillenmekte ve buna ilave olarak, nemi içine geçirmemektedir. Hava sıcaklığı 10 derecenin altına düşse bile, çok sıcak ve konforlu bir gece geçirme olanağını bu uyku tulumu modeli ile bulabileceksiniz. Özel dış yapı malzemesi olarak kullanılan “Naylon Taffeta”, kötü hava koşullarında “Magnum” uyku tulumunu vazgeçilmez bir model yapan, su geçirmez bir katmanla kaplamaktadır.

   

  • Dış cep:
   “Army” uyku tulumlarının genel konfor ve yararları, birçok detay sayesinde sizi çok daha mutlu edici bir sonuca ulaştırmaktadır. “Army” ürünlerinde kullanılan her yapısal elementin bir sebebi ve mantığı vardır. Bunlardan bir tanesi, malzeme koymakta kullanılan ve her zaman el altında bulunması istenilen bir dış ceptir. Küçük boyutlu evraklarınız ve bir takım değerli eşyalarınız vb. için tasarlanmıştır.
  • “Army” büyük cep:
   Outdoor faaliyetlerinizdeki memnuniyetinizi artıracak bir diğer incelikli detay ise, sözü edilen “Army” büyük ceptir. Bu cep, doğrudan yerde yatan uyku tulumunuzun başlık parçasının altına yerleştirilmiştir. Geçici olarak bir yastık işlevi görecek olan bu parça, aynı zamanda size ve kıyafetlerinize kuru ve güvenli bir barınak ortamı sağlayacaktır. Resimde gösterildiği gibi, içine mat koyma imkânınız da olacaktır. Böylece, bu cep sayesinde siz uykudayken uyku tulumunuzun mat üstünden kaymasının da önüne geçilmiş olacaktır.
  • Ripstop” kaplama materyali:
   “Ripstop” kaplama materyali, sizi benzersiz mekanik dayanıklılıkta en yüksek dereceye ulaştırır. Yırtılma dayanıklılığı kaburgalı yapı sayesinde önemli ölçüde artış göstermektedir. Bununla beraber, materyal zarar görürse, “Ripstop” kaplama zararın kendi kendine artmasının önüne geçecektir.
  • Yalıtılmış (izoleli) iç yakalar:
   Yalıtılmış iç yakalar, kapitone uyku tulumları hariç, tüm “Army” uyku tulumu modellerinde bulunması gereken bir zorunluluktur. Bu yakalar, soğuk havalarda kendi termal konforlarını artırmak için kullanılmaktadır. İşlemesi çok basittir. Bu yakalar, uyku tulumunu yatırdıktan sonra tek bir ayarlama dokunuşu ile omuzların etrafından bağlanabilir ve çok kolayca bir plastik mengene ile sıkıştırılabilirler.
  • Sıkıştırma kılıfı:
   Paketlenmiş uyku tulumlarının boyut problemi, kılıf üzerindeki bir çift baskı bağlantı kayışı aracılığıyla büyük ölçüde ortadan kalkmaktadır. Bu bağlantı kayışları, uyku tulumunuzun hacmini % 40 oranında azaltmanıza yardımcı olacaktır. Sıkıştırma kılıfı, sadece “Extrem” serisi uyku tulumlarında değil, aynı zamanda düzenli olarak “Outdoor” serisi uyku tulumlarında da kullanılmaktadır.
  • Fermuarlar ve fermuar kilitleri:
   Yüksek kalite, markalı ve çift yönlü fermuarlar kullanmak, “Army” uyku tulumları için bir standarttır. “Anapurna” uyku tulumu hariç “Extrem” uyku tulumları serisi, doğal hareket hızının konforunu artıran anatomik köşeli fermuarlarla yapılandırılmıştır. Resimde gösterildiği gibi, bütün “Army” uyku tulumları, siz uykudayken kendiliğinden veya isteğiniz dışındaki fermuar açılmalarına karşı koruma sağlayan bir teçhizat ile donatılmıştır.
  • Duble direnç bantları:
   “Army uyku tulumlarının sağladığı faydaların değeri, yerde yatan uyku tulumu üzerinde parçalı olarak bulunan duble direnç bantları detayı sayesinde daha da artmıştır. Bu bantlar, uyku tulumunun matın üstünden kaymasına karşı koruma sağlayacaktır. Bununla birlikte bu bantlar, pürüzlü bir zeminde oluşabilecek uyku problemini kaldırmak açısından da gerçekten pratik bir detay teşkil etmektedir.
  • Başlık ve şekil:
   “Gizmo” ve “Gala” uyku tulumu modelleri hariç tutulursa, “Army” uyku tulumları anatomik olarak “mumya” şeklinde tasarlanmıştır. Bu durum, benzersiz termal (ısı) kalitesini ve uyku tulumun açıkken kaplayacağı küçük boyutları korumasını sağlarken; omuz bölgesinde yüksek seviyede bir hareket konforuna sahip olmanızı temin edecektir. Resimde görüldüğü gibi, uyku tulumun kapak ağzının bağlanabilmesi, ısı kaybını en aza indirgeyecektir.
  • Materyaller:
   “Army” uyku tulumları, meşhur üreticilerin markalı materyalleri ile donatılmaktadır. “Army” “Extrem” serisindeki yalıtım, içi oyuk “Thermolite Extrem” veya “Thermolite Micro” doku yapısı içeren, 7 kanallı “Invista Quallofil” doku aracılığıyla sağlanmaktadır. 4 kanallı “Invista Hollowfibre” elyaf doku “Army Outdoor” serisi uyku tulumlarında standart bir dolgu materyali olarak kullanılmaktadır
  • Gri / yeşil - yeşil /siyah renklerde stok durumuna göre gönderilir.
  • DOLGU: 4 kanallı elyaf doku, Thermolite
  • Supreme Loft - yüksek mağruriyet
  • YAPI: Çift katman.
  • İÇ MATERYAL: Soft naylon, DuPont Tactel Ripstop
  • DIŞ MATERYAL: 70D 190T Naylon Taffeta
  • Ağırlık : 1870 gr
  • Sıcaklık Aralığı : -2 / -19
  STOK DURUMUNA GÖRE KARIŞIK RENK GÖNDERİLEBİLİNİR
  Diğer Özellikler
  Stok Koduuyku001
  MarkaKarışık Markalar
  Stok DurumuVar
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.