• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   ANTİBAKTERİYEL AYAK BAKIM LOSYONU

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   168,21 TL + KDV
   168,21 TL
   52,92 TL + KDV
   52,92 TL
   90,72 TL + KDV
   90,72 TL

   Antibakteriyel Ayak Bakım Losyonu

   Ürün İçeriği :  Deiyonize su, Resolcine, Undecylenic Asit, Zing Undecylenate, Triclosan, Etil Alkol, Parfüm.

   Ürün Etken Maddeleri
   Undecylenic Asit : Antimikotikdir.(MANTAR OLUŞUMUNU ENGELLEYİCİ, DURDURUCU) Tinea pedis (AYAK MANTARI), tinea kapitis(SAÇLI DERİ MANTARI), tinea kruris (CİLT MANTARI), ve moniliazizde(PAMUKCUKLAR) kullanılır.
   Resolcine : Haricen psoriasis (SEDEF HASTALIĞI), akne, sebore(CİLT KURULUĞU, KEPEKLENME), ekzema ve diğer deri rahatsızlıklarında kullanılır.
   Triclosan : Güvenli ve etkili bir şekilde bakterilerin gelişimini yavaşlatıcı ve ya durdurucu etkiye sahiptir.

   Farmakolojik özellikleri: Bonviva Antibakteriel Ayak Bakım Losyonu ayak derisinin yüzeysel hastalıklarının semptomatik tedavisinde yardımcı olarak kullanılabilir. Derideki kaşıntı, yanma veya terleme gibi genel şikâyetleri hafifletir.

    

   Endikasyonları : Bonviva Antibakteriel Ayak Bakım Losyonu; ayak sağlığı ve bakımı için hazırlanmış bir losyondur. Ayaklardaki terlemenin sebep olduğu kötü koku, kaşıntı, çatlama ve mantarları giderilmesinde sinerjik etki gösterir. Ayaklara rahatlık, canlılık, serinlik verir ve ayak yorgunluğunu alır. Ayaklarda ve vücudun çeşitli bölgelerinde oluşabilecek mantar rahatsızlığında başlangıç ve ara tedavide destekleyici olarak kullanılabilir.

   Kontrendikasyonları : Bileşiminde bulunan maddelerden herhangi birine karşı olduğu bilinen aşırı duyarlılık durumunda kullanılmamalıdır.

   Uyarılar/Önlemler : Bakterilerle enfekte olmuş cilt hastalıklarında ayrıca spesifik bir tedaviye ihtiyaç olabilir. Tekrarlayan rahatsızlıklarda kişisel giyecekler (çorap ve çamaşırlar v.s.) her gün değiştirilmeli ve kaynatılmalıdır. Düzenli hijyenik önlemler bütün tedavilerde başarı için esastır. Açık yaralarda kullanmayınız.Gözle temas ettirmeyiniz.Hassas yerlere kullanmayınız.

   Yan Etkileri : Bilinen bir yan etkisi yoktur.

   İlaç Etkileşmeleri : Bilinen bir etkileşimi yoktur.

   Saklama şartları : 30’ C altında oda sıcaklığında çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız.

   Kullanım şekli ve dozu : Ayaklar sabunlu su ile yıkanıp, özellikle parmak araları iyice kurulanmalıdır. Problemli bölgelerin her tarafına birkaç defa püskürtünüz ve kurumasını bekleyiniz. Bu işlemi sabah-akşam günde 2 defa problem geçene kadar devam ettiriniz.

   Ticari takdim şekli ve ambalaj muhtevası
   Bonviva Antibakteriel Ayak Bakım Losyonu 60 ml’lik plastik, spreyli şişede.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodubolive01
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.