• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   AMERİCAN ARMY ME-2000

   Görsel 1
   ArmyPuan : 977.931.890
   Fiyat:
   30.404,55 USD + KDV
   KDV Dahil:
   1.153.959,62 TL

    

   AMERİCAN ARMY ME-2000


   Günümüz koşullarında, Künye Makinaları alımında en çok tercih edilen amerikan yapımı künye makinalarıdır.ve künye makinaları için en çok alımı yapılan,ithal edilen ülke amerikadır. nedeni uzun ömürlü olması,kaliteli ve dayanıklı olması, başta amerika silahlı kuvvetleri ve  tüm dünya ülkelerin de var olan askeri birliklerin amerikan yapımı künye makinalarını tercih etmesidir.

    

    

   Amerika birleşik devletlerinden ithal otomatik künye makinası.%100 orginal amerikan yapımıdır.askermekani.com güvencesi ve kalitesi ile ürünü güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

   Bu ürünün ingilizce açıklaması aşağıda yazmaktadır.ürün garantisi 1 yıldır.bu ürün için satış öncesi ve satış sonrası  teknik destek verilecektir.ürün teslim alındaktan sonra  3 gün türkçe olarak özel olarak kurs verilmektedir.ürün garanti bitiminden sonra yedek parça,arıza giderme konularında süreki teknik destek askermekani.com tarafından sağlanacaktır bu ürün için soru ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.army künye makinalarını, teknik ekibimiz yerinde incelenmiş, makinanın çalışması hakkından kurs alınmış ve satışı uygun görüldüğüne karar verirek askermekani.com'da satışa sunulmuştur.


    

   The ME2000 Heavy-Duty, Fully-Automatic Dog Tag Embosser

   The ME2000 is a fully-automatic metal dog tag embossing solution. Extremely robust, it is able to withstand harsh environments. Choose whether you want your machine to emboss or deboss your dog tags.

   The machine can operate off your existing data base using our proprietary Sword Windows-based software included. A variety of fonts are available. Easy to operate yet extremely sturdy, the ME2000 is the most popular unit for U.S. military bases.

   CIM USA has been supplying dog tag machines to the U.S. military since 1988, and most of those original machines are still in operation today. For longevity and durability, this machine can't be beat. The ME2000 comes with a full 12-month warranty.

   Contact us for a data sheet that includes full specs. Please be sure to specify the ME2000 when requesting this information.

   Diğer Özellikler
   Stok Koduamerican005
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.