• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   AMERİCAN ARMY ME-1000

   Görsel 1
   ArmyPuan : 679.873.940
   Fiyat:
   20.988,95 USD + KDV
   KDV Dahil:
   802.251,25 TL

    

   AMERİCAN ARMY ME-1000


   Günümüz koşullarında, Künye Makinaları alımında en çok tercih edilen amerikan yapımı künye makinalarıdır.ve künye makinaları için en çok alımı yapılan,ithal edilen ülke amerikadır. nedeni uzun ömürlü olması,kaliteli ve dayanıklı olması, başta amerika silahlı kuvvetleri ve  tüm dünya ülkelerin de var olan askeri birliklerin amerikan yapımı künye makinalarını tercih etmesidir.

    

    

   Amerika birleşik devletlerinden ithal otomatik künye makinası.%100 orginal amerikan yapımıdır.askermekani.com güvencesi ve kalitesi ile ürünü güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

   Bu ürünün ingilizce açıklaması aşağıda yazmaktadır.ürün garantisi 1 yıldır.bu ürün için satış öncesi ve satış sonrası  teknik destek verilecektir.ürün teslim alındaktan sonra  3 gün türkçe olarak özel olarak kurs verilmektedir.ürün garanti bitiminden sonra yedek parça,arıza giderme konularında süreki teknik destek askermekani.com tarafından sağlanacaktır bu ürün için soru ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.army künye makinalarını, teknik ekibimiz yerinde incelenmiş, makinanın çalışması hakkından kurs alınmış ve satışı uygun görüldüğüne karar verirek askermekani.com'da satışa sunulmuştur.


    

   The ME1000 Heavy-duty Dog Tag Embosser

   The ME1000 is an extremely robust, heavy-duty embosser or debosser of military dog tags. Built to last, it will produce dog tags for many years with minimal down time. It's known for its ability to operate in tough working environments and is ideally suited for use in a central issuance unit.

   The ME1000 has an easy-to-use manual tag feed. Choose from a large selection of fonts. It can work off your PC data base or the external keyboard that comes with the machine.

   CIM's proprietary Windows-based Sword software is included with the ME1000. You must decide in advance whether you want your unit to emboss or deboss. The ME1000 comes with a full 12-month warranty.

   Contact us for a data sheet that includes full specs. Please be sure to specify the ME1000 when requesting this information.

   Diğer Özellikler
   Stok Koduamerican004
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.