• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   AMERİCAN ARMY MDT-500 PLUS

   Görsel 1
   ArmyPuan : 447.839.830
   Fiyat:
   14.303,87 USD + KDV
   KDV Dahil:
   528.450,99 TL

    

   AMERİCAN ARMY MDT-500 PLUS


   Günümüz koşullarında, Künye Makinaları alımında en çok tercih edilen amerikan yapımı künye makinalarıdır.ve künye makinaları için en çok alımı yapılan,ithal edilen ülke amerikadır. nedeni uzun ömürlü olması,kaliteli ve dayanıklı olması, başta amerika silahlı kuvvetleri ve  tüm dünya ülkelerin de var olan askeri birliklerin amerikan yapımı künye makinalarını tercih etmesidir.

    

   Amerika birleşik devletlerinden ithal otomatik künye makinası.%100 orginal amerikan yapımıdır.askermekani.com güvencesi ve kalitesi ile ürünü güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

   Bu ürünün ingilizce açıklaması aşağıda yazmaktadır.ürün garantisi 1 yıldır.bu ürün için satış öncesi ve satış sonrası  teknik destek verilecektir.ürün teslim alındaktan sonra  3 gün türkçe olarak özel olarak kurs verilmektedir.ürün garanti bitiminden sonra yedek parça,arıza giderme konularında süreki teknik destek askermekani.com tarafından sağlanacaktır bu ürün için soru ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.army künye makinalarını, teknik ekibimiz yerinde incelenmiş, makinanın çalışması hakkından kurs alınmış ve satışı uygun görüldüğüne karar verirek askermekani.com'da satışa sunulmuştur.


    

   The MDT500 PLUS Affordable, Fully-Automatic Dog Tag Embosser for dog tog and oversized red medic tags

   The MDT500 PLUS is the most durable, fully-automatic dog tag and oversized red medic tag embosser on the market. Designed exclusively for the U.S. military, it is very user friendly and easy to operate.
   Simply stack blank dog tags or red medic tags* in the hopper, and the MDT500 does the rest.

   The MDT500 PLUS interfaces with your external data base on a standard PC. Windows-based software is included. Or you can print dog tags or red medic tags individually by using the keyboard provided with the unit.

   The MDT500 PLUS prints up to 100 dog tags or red medic tags per hour (45 characters per tag). It is ideal for low- to medium-volumes and is considered the best value in automatic dog tag embossing in the industry. It comes with a full 12-month warranty.

   You must specify in advance whether you want your MDT500 PLUS to serve as an embosser or debosser. A rapid deployment case is available as an option.

   Contact us for a data sheet that includes full specs or a video demo CD. Please be sure to specify the MDT500 PLUS when requesting this information.

   Diğer Özellikler
   Stok Koduamerican003
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.