• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   AMERİCAN ARMY M 10

   Görsel 1
   ArmyPuan : 129.348.740
   Fiyat:
   6.811,05 USD + KDV
   KDV Dahil:
   152.631,51 TL

    

   AMERİCAN ARMY M-10


   Günümüz koşullarında, Künye Makinaları alımında en çok tercih edilen amerikan yapımı künye makinalarıdır.ve künye makinaları için en çok alımı yapılan,ithal edilen ülke amerikadır. nedeni uzun ömürlü olması,kaliteli ve dayanıklı olması, başta amerika silahlı kuvvetleri ve  tüm dünya ülkelerin de var olan askeri birliklerin amerikan yapımı künye makinalarını tercih etmesidir.

    

   Amerika birleşik devletlerinden ithal manuel künye makinası.%100 orginal amerikan yapımıdır.askermekani.com güvencesi ve kalitesi ile ürünü güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

   Bu ürünün ingilizce açıklaması aşağıda yazmaktadır.ürün garantisi 1 yıldır.bu ürün için satış öncesi ve satış sonrası  teknik destek verilecektir.ürün teslim alındaktan sonra  3 gün türkçe olarak özel olarak kurs verilmektedir.ürün garanti bitiminden sonra yedek parça,arıza giderme konularında süreki teknik destek askermekani.com tarafından sağlanacaktır bu ürün için soru ve sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.army künye makinalarını, teknik ekibimiz yerinde incelenmiş, makinanın çalışması hakkından kurs alınmış ve satışı uygun görüldüğüne karar verirek askermekani.com'da satışa sunulmuştur.


    

   The M10 Manual Dog Tag Embosser


   The M10 is a manual dog tag embosser or debosser. What makes it unique? It's compact and remarkably rugged. You can easily take this dog tag printer out in the field. It requires no power supply. It's completely portable and has its own rapid deployment case as an available option.

   The M10 is economically priced. It's easy to operate so anyone can quickly put it to use with little or no training. It is ideal for low-volume applications. Choose whether you want your M10 to emboss or deboss.

   Contact us for a data sheet that includes full specs and ordering guidelines. Please be sure to specify the M10 when requesting this information

   Diğer Özellikler
   Stok Koduamerican001
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.