• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   XB Balance-Xtreme Denge Ve Güç Bilekliği

   Görsel 1
   Görsel 2
   ArmyPuan : 199.000
   Fiyat:
   199,00 TL + KDV
   KDV Dahil:
   199,00 TL
   26,85 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Orjinal ithal ispanya malı
    
    
   Hologram Teknolojisinin diğer ürünlerden farkı nedir?
    
   XB Balance Xtreme vücudun hücresel frekanslarının uyumunu arttırır. Bu doğal durum kasları gevşetip ve kan dolaşımını arttırarak, çok kısa bir sürede fayda sağlar Bu faydayı gözlemlemek için hiçbir mekanik, kimyasal veya fiziksel veriye ihtiyaç yoktur. Etkiyi bizzat siz anında daha önce sahip olmadığınız olumlu koşulları yaşayarak hissedersiniz. Ürünler başka bir ilaç tedavisi veya tedavi ile birlikte hiçbir sorun olmadan kullanılabilir. Hologramlar mıknatıs değildir, ne de herhangi bir şekilde manyetiktir. XB Balance Xtreme deki hologramlar algoritma ve frekansların programlanıp yüklendiği metalik malzemeden bir parça halinde vücutta doğal olarak meydana gelen biyoelektrik alanı düzenleyip olması gereken dengesine getirir. Diğer ürünlerle arasındaki temel fark hemen etkisini göstermesi ve daha tatmin edici sonuçlardır. XB Balance Xtreme tüm dünyada bay, bayan tüm sporcular tarafından kullanılan ve etkisi kanıtlanmış bir teknolojidir. Diğer metal veya manyetik tabanlı ürünler sadece zamanla bazı faydalar sağlayabilmektedir. Sonuç olarak, performans güç ve dengeyi arttırmak için kullanılan diğer ürünlerin yanında XB Balance Xtreme çok daha etkin bir alternatiftir. **XB Balance Xtreme enerjik Hologramları Akupunktur ve acupressure’da olduğu gibi stratejik enerji merkezleri veya çakraları uyarmak için yerleştirilir. Bir anlamda, bu uygulamaların özünü teşkil eden vücuttaki ana meridyen kanallar içindeki enerji akışını teşvik etme konusunda ciddi anlamda ve anında etkisini gösterir. XB Balance Xtreme basit testlerle denge, kuvvet, esneklik ve eklem hareket açıklığı üzerindeki olumlu etkiler anında doğrulanır
    
    
   Teknoloji ürünlerinin geniş bir uygulama aralığında kullanılabilir.
    
   • Zihinsel ve fiziksel canlılığı artırmak için,
   • Fiziksel dayanıklılığı geliştirir, 
   • Fiziksel esnekliği geliştirir,
   • Genel atletik performansı geliştirir,
   • Bağış için  para toplama faaliyetlerine katkı sağlar,
   • Marka farkında lığı yaratmak için destek olur, 
   • Sağlıklı yaşam sektörü faaliyetlerinde kullanılır.
    
    
   HOLOGRAFİK TEKNOLOJİ GENEL BİLGİ
    
   Denge, kuvvet ve esneklik artırarak performans ve refahı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış bir mobil teknoloji ürünüdür.
    
   Teknolojimiz insanların ve hayvanlarla hücresel düzeyde uyum içinde olan frekanslardan oluşmaktadır. Vücudun biyoelektrik alanı ile temas halinde yerleştirildiğinde etkisini anında gösterdiği için, fonksiyonel performans artışı kolayca ve gerçek zamanlı olarak algılanır.
    
   Basit testlerle denge, kuvvet, esneklik ve eklem hareket açıklığı üzerindeki olumlu etkiler anında doğrulanır.
    
   Yıllar süren araştırma ve geliştirme çalışmalarından sonra, insan vücudundaki elektro-manyetik dengeyi yeniden sağlayan ve optimize eden bir teknoloji üretildi. Hologram, elektrikli cihazların statik elektrikten zarar görmesini önlemek için kullanılan malzeme olan polyester filmden yapılır. Hologram içine bütünleşmiş edilen elektriksel frekans böylece pozitif ve negatif iyonların serbest hareketini uyarır ve vücudunuzun enerji kanallarını açarak dengesini geri yükler.
    
   Etkiler
    
   • Sakinlik ve huzur.
   • Daha iyi hissetme
   • Geliştirilmiş konsantrasyon, dayanıklılık ve canlılık.
   • Daha kolay stres yönetim becerisi
   • Enerji ve fiziksel performans artışı.
   • Jet lag ve deniz tutması etkileri azalması
   • Daha az sinirlilik ve anksiyete.
   • Genel olarak daha iyi bir yaşam kalitesi 
   • Cep telefonları, bilgisayarlar ve diğer modern elektronik cihazlar tarafından üretilen Elektro-manyetik alanların olumsuz etkilerini karşı doğal bağışıklık artması.
    
   Güvenlik
    
   Zarar verici olan elektromanyetik radyasyon yaymaz
   Kullanımı yasaklanmış maddeler içermez.
   FDA (U.S. Food and Drug Administration) tarafından değerlendirilmemiştir.
   Rapor edilmiş hiçbir kontrendikasyon (ters/ yan etki) yoktur.
    
   Vücudunuzda enerji alanına temas eden hologram bu enerji alanının optimize eder ve yüksek hava akımı sağlayarak elektro – kimyasal etkileşim performansını arttırır.
    
   Başka bir deyişle, hologram vücut tarafından doğal olarak üretilen biyoelektrik frekanslarla bir armoni oluşturarak kasları rahatlatır, kan akışını arttırır,  gerilim tetiklemesini yok ederek rahatlama ve canlılık sağlar.
    
   Nasıl çalışır?
    
   Güçlü hologram parçaları elektrik, frekans ve darbe plazma ile yüklenir. Sonuçlar enerjik bir düzeyde elde edilir. Hologram vücuda yakın veya üzerinde konumlandığında hücrelerle kuantum seviyesinde resonanz başlar. Ve bu sayede hücreler elektro-manyetik şarjla yüklenir. Vücut biyolojik sistemler tarafından elektriksel ve kimyasal enerji üretir. Ne zaman bu sistemler dengeli halde olursa, daha verimli çalışırlar ve böylece bütün beden performansı artar, daha rahat bir yaşam sürülür.
    
   Hipotezdir şöyle özetlenebilir: Hologramlar, hücrelerin elektromanyetik alan yükünü tekrar dengeler. Böylece vücudun biyoelektrik yapısı düzenlenip kan akışı artar, kaslar gevşer, gerilim ve ağrılar azalır.
    
   Bio – elektromanyetizma
    
   İyonların etkileşimini sağlayan Biyo-elektromanyetik yapı bitki ve hayvan da dâhil tüm canlılar için ana unsurdur. Biyo-elektromanyetik kavramı bazen Biyoelektriğin beyin dalgaları ve kalp/ kas fonksiyonlarında olduğu gibi farklı türde tezahür etmesinden dolayı anlaşılması zor bir kavramdır.
    
   Bioenerjik Rezonans
    
   Biyoenerji ve bio-rezonans günümüzde tıbbi uygulamalarda başvurulan methodlar haline gelmiştir. Organik; yaşayan bir organizma ve rezonans ise  uyum içinde titreşim anlamına gelir.
    
   Enerji hologramları, bağışıklık sistemini uyarmak suretiyle ve hiçbir yan etki olmadan etkisini gösterir. Bu sağlık ve atletik performans evriminin bir sonraki adımını temsil etmektedir.
    
   Aklın ötesinde
    
   Yerçekimi tüm bilim adamları, ilahiyatçılar, yetişkin ve çocuklar tarafından kabul edilen bir doğa kanunudur.  Bir çocuk "elmanın atıldığında tekrar yere düşeceğini bilir". Gençler yerçekimi etkisi ve kütle ilişkisini öğrenir. Peki, yerçekimi nedir? Doğal kanun gereği herkes, onu göremiyorum, ama etkisini hissediyorum, bu yüzden bunu var biliyorum der.
    
   Benzer şekilde, vücudun biyoelektrik alanı bir doğa harikasıdır ve uygulayıcılar ve kullanıcılar olarak, onun etkilerini üzerlerinde anında hissederler. 
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduXBBalance001
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.