Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  Night Driving Glasses Araç Gece Görüş Gözlüğü

  Night Driving Glasses Araç Gece Görüş Gözlüğü
  Night Driving Glasses Araç Gece Görüş Gözlüğü
  Night Driving Glasses Araç Gece Görüş Gözlüğü
  Görsel 1
  Görsel 2
  Görsel 3
  ArmyPuan : 31.030
  Fiyat:
  31,03 TL + KDV
  KDV Dahil:
  31,03 TL
  31.03 www.askermekani.com
  4,19 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  Ürün Özellikleri:
   
  Sarı renkte, özel kaplamalı lens malzeme ile üretilen sürücü gözlük, ışık ve far parlamalarını azaltan ve minimuma indiren, tüm dünya genelinde gece veya güneşli havalarda, sisli, puslu, yağışlı havalarda araç kullanan, avcılıkla, kar sporları ile ilgilenen kişiler ve bilgisayar karşısında fazla zaman geçiren kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen ve zevkle kullanılan özel bir üründür. 
   
  Kaza riskini azaltıyor! 
   
  Sarı renkli, özel kaplamalı lens ile üretilen sürücü gözlüğü, ışık parlamalarını azaltan, Avrupa ve Amerikada genellikle sürücüler tarafından gece sürüşlerinde sıklıkla kullanılan özel bir üründür. 
   
  Dünyanın çeşitli üniversitelerinde yapılan araştırmalara göre özel kaplamalı sarı lensli sürücü gözlükleri, grinin tonları arasındaki farkı artırır. 
   
  Grinin tonlarını ortaya çıkardığınız zaman, görüş alanı daha belirginleşir ve kontrast artar. 
   
  Özellikle gece sürüşlerinde kullanılan bu gözlüklerle, karşıdan gelen araçların kuvvetli farlarının sebep olduğu göz kamaşması önemli oranda azaltılabilir, görüş seçiciliğinin artmasıyla daha güvenli ve rahat bir yolculuk sağlanır. 
   
  Ayrıca, araç kullanırken sisli ve yağmurlu havalarda da seçilmesi zor olan objeleri sürücü gözlükleriyle daha rahat görür ve ayırt edebiliriz. 
   
  Parlama karşıtı Sürücü gözlüğü özelliği olan bu gözlükler, bir çok durumda görünen alanın daha iyi algılanmasını sağlar. Bu da kaza riskini azaltır. 
   
  Gündüzde kullanabilirsiniz 
   
  Gündüz gerçekleşen parlamalar, su, sis, kum, kar ve yol yüzeyi gibi yatay yüzeylerden ışığın yansımasıyla oluşur. Sürücü gözlüğü camı yüzeye gelen parlamaları, görüşü engellemeden emer. 
   
  Işık yansımasını azaltır ve kontrast hassasiyetini artırır. 
   
  Dışarıda aydınlıkta yapılan her türlü aktivite araba kullanmak, balık tutmak, kayak, denize açılmak, yolculuk yapmak v.b. Yansıyan ışığı süzer ve ışığın sudan yansımasını engeller. 
   
  Parlama ve UV ışığını yok etmenin en iyi yolu sürücü gözlüğü kullanmaktır. 
   
  Diğer güneş camlarına göre oldukça hafiftir. Yüksek kaliteli optik performansına sahiptir. 
   
  Dayanıklıdır, rengi solmaz. Yansımanın en zararlı ve tehlikeli olduğu durum araç kullanımı sırasında gözlenmektedir. 
   
  Sürücüler geleneksel yansıma kaynaklarına ilave olarak ön camdaki yansımanın sürücü görüşünü % 30lara varan oranda düşürdüğünü tespit etmiştir. 
   
  Özel sürücü gözlükleri bu problemi ortadan kaldırmaktadır. 
   
  Ayrıca hassas gözleri olan, yahut katarakt, miyop gibi lazerle göz ameliyatı geçirmiş kişiler için gündüz kullanımına oldukça uygun bir seçimdir. 
   
  Gün yorgunluğunu azaltır. 
   
  Geceleyin veya yarı karanlıkta araç sürerken diğer araçlardan gelen ve yapay ışık olarak tanımlanan ışık kaynaklarına karşı gözlerde oluşan bir hassasiyet söz konusudur. 
   
  Ayrıca, gerek doğal gün ışığı, gerekse televizyon, bilgisayar gibi aletlerden yansıyan ışınımlar da gözü yormaktadır. 
   
  Bütün bu etkenlerin ve özellikle göz kamaşmasının görüş performansını düşürdüğü göz önüne alınırsa sürücü gözlüğü kullanan grubun kullanmayanlara göre anlamlı bir farklılık gösterdiği bilimsel tespitlerle ortaya çıkarılmıştır. 
   
  Paket İçeriği: 
   
  1 Adet Anti Far Gece Sürüş Gözlüğü 
   
  1 Adet Gözlük Kabı 
   
  1 Adet Gözlük Camı Temizleme Bezi
  Diğer Özellikler
  Stok KoduDriving89345
  MarkaKarışık Markalar
  Stok DurumuVar
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.