• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Leatherman Wave + Plus Black Multitool

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   ArmyPuan : 6.415.970
   Fiyat:
   301,64 USD + KDV
   KDV Dahil:
   6.415,97 TL
   865,66 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   5
   Sınırlı Sayıda
   %100 orginal
   Leatherman Wave + Plus Multitool

   LEATHERMAN markasının Amerika’da üretimini gerçekleştirdiği Leatherman Wave + Plus Multitool geniş kullanım alanı vaat eden bir üründür. 420HC çelikten üretilmiş olan ürün, günlük-EDC, askeri-TACTİCAL, doğa-BUSHCRAFT, arama kurtarma gibi alanlarda kullanım imkânı sunar.

   En çok satan ve dünya üzerinde de çok seveni bulunan bu çok amaçlı takımımız, Leatherman Wave + Plus Multitool, Premium malzemeden yapılan değiştirilebilir tel kesiciler sayesinde her zaman yükselebilirdir.

   Çoklu Alet Avantajı

   Leatherman Wave + Plus Multitool çoklu aleti dünya üzerinde en çok tercih edilen modeller arasındadır. Ürün tek elle kolayca açılabilmekte ve dışarıdan erişilebilir bıçaklara sahip olarak sizlere sunulmaktadır. Leatherman Wave + Plus Multitool modelinin en sevilen özelliklerinden birisi de bıçaklara dışarıdan erişilebilmesi ve tam kilitlenebilmesidir. Dünya genelinde çok satılan ürün, Leatherman’ın eşsiz kalitesiyle birlikte sizlere sunulmaktadır.

   Ürünün Genel Özellikleri

   Leatherman Wave + Plus Multitool oldukça fonksiyonel bir üründür. Leatherman markasına sahip ürününüz size uzun yıllar ilk günkü yenilikle, güvenilir hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır. Yalnızca bir adet üründe her şeyi bulabilmeniz, aklınıza gelebilecek her alanda ürünü kullanmanız mümkündür. Leatherman Wave + Plus Multitool’un sahip olduğu fonksiyonları şu şekilde sıralamamız mümkündür:

   ·Kargaburun,

   ·Düzenli Pense,

   ·Sert tel Kesiciler

   ·Tel kesiciler

   ·Tel Stripper

   ·420HC Bıçak

   ·420HC Dişli Bıçak

   ·Testere

   ·İlkbahar-aksiyon Makas

   ·(8 | 19 cm) Cetvel

   ·Konserve açacağı

   ·Şişe açacağı

   ·ahşap / Metal Dosyası

   ·Elmas kaplı dosya

   ·Büyük bit sürücü

   ·Küçük bit sürücü

   ·Orta Tornavida

   Leatherman Wave + Plus Multitool’un kapalı uzunluğu: 4 | 10 cm ağırlığı ise 8.5 oz | 241 g’dır. Ürünün birincil bıçak uzunluğu: 2.9 | 7.37 cm’dir. Ürün tam kilit özelliğine sahiptir. Bu da ürünün ne denli kaliteli ve güvenli olduğunu gözler önüne sere. Söz konusu tam kilit özelliği pense başı hariç olmak üzere, sap gövdesindeki bütün araçların ve bıçağın ilgili yerin içine kilitlenebileceği anlamına gelmekte ve sizlere çok rahat kullanım sunmaktadır. Ürünün sahip olduğu tam kilitlenme özelliği kullanıcının Leatherman Wave + Plus Multitool’i her zaman güvenli ve etkili bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır. Dilediğiniz aracı kullanmanız ve diğer araçların kilitli olduğunu bilmeniz her zaman işinizi kolaylaştırır. Bu da olası kazaların meydana gelmesini çok büyük ölçüde etkilemiş olur.

   Efe Av Ticaret garantisi ve Leatherman garantisiyle sizlere sunduğumuz ürünümüzü çok seveceksiniz.


   WAVE ® +
   En çok satan çok amaçlı takımımız, premium malzemeden yapılan değiştirilebilir tel kesicilerle her zaman yükselir.
   Leatherman Wave çoklu aleti, bu zamana kadarki en çok tercih edilen modelimiz oldu. Tek elle açılabilen dışarıdan erişilebilir bıçakları bu modeli ünlü kılan özelliklerden bir tanesi. Bu ürünü 2004'te tekrardan tasarladığımızda yeni Wave'ye daha büyük bıçaklar, daha güçlü penseler, daha uzun kablo kesiciler ve tam kilitlı bıçaklar ekledik. Her iş için, gerçekten kusursuz. Wave çoklu aleti dünya çapında çok satan bir model.
    
   Wave® Araçları
   Wave® Araçları
   Kargaburun
   Düzenli Pense
   Sert tel Kesiciler
   Tel kesiciler
   Tel Stripper
   420HC Bıçak
   420HC Dişli Bıçak
   Testere
   İlkbahar-aksiyon Makas
   (8 | 19 cm) Cetvel
   Konserve açacağı
   Şişe açacağı
   Ahşap / Metal Dosyası
   Elmas kaplı dosya
   Büyük bit sürücü
   Küçük bit sürücü
   Orta Tornavida
   Kapalı Uzunluk: 4 | 10 cm
   Ağırlık: 8.5 oz | 241 g
   Birincil Bıçak Uzunluğu: 2.9 | 7.37 cm
   Diğer Özellikler
   Stok KoduWavert
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuVar
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.