Tüm Kategoriler
  • İndirimli Ürünler
  • En Yeni ürünler
  Silah kılıfı askeri bot hücum yeleği askeri çanta
  askeri malzeme

  GARMİN FITNESS FORERUNNER 305

  GARMİN FITNESS FORERUNNER 305
  GARMİN FITNESS FORERUNNER 305
  GARMİN FITNESS FORERUNNER 305
  Görsel 1
  Görsel 2
  Görsel 3
  ArmyPuan : 2.650.940
  Fiyat:
  342,50 USD + KDV
  KDV Dahil:
  3.128,11 TL
  3128.11 www.askermekani.com
  422,05 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

  GARMİN FITNESS FORERUNNER 305:

   

  Garminin yüksek performanslı kişisel antrenör serisi ile şekil, fonksiyon ile buluşuyor - Forerunner 305 optimum performans için yüksek hassasiyetli GPS alıcısına ve kurs özelliğine sahiptir.

   

  Uydu Sinyallerini Takip Edin

   

  Forerunner 305 Gps antenini bilekliğin kenarına sararak cihazın gökyüzünü daha iyi görmesini sağlar.Böylece yüksek hassasiyetli Gps alıcısı ağaçların altında veya yüksek binaların yakınında dahi gelişmiş bir kullanıma imkan tanır.Batarya çalışma süresi güçlendirilmiştir.Ayrıca ANT - daha yumuşak ve rahat kullanılabilen (göğüs bandı ile ) kablosuz kalp atışı monitörünü destekler. Diğer cihazlarla sinyal karışımını önler ve böylece kalp atış hızınızı daha güvenli bir biçimde ölçer.

   

  İleri Seviyeye Taşıyın

   

  Forerunner 305 in kurs özelliği ile önceki antremanlarınızla yarışabilirsiniz.Geçmiş antremanlarınızdaki ritminizi yenilerle kıyaslayabilirsiniz. Ayrıca Forerunner 301 multisport özelliği ile sıradaki duatlon ve triatlon çalışmalarınız için kullanabilirsiniz. Bu özellik spor türleri arasında reset işlemi yapmadan gezinmenizi sağlar böylece siz aynı çalışma içerisinde koşabilir,bisiklete binebilir veya diğer bir spor dalına geçebilirsiniz.

   

  Kapalı alanlarda yaptığınız antremanlarda dahi opsiyonel Foot Pod aksesuarı ile mesafenizi,adım hınızınız ve yaktığınız kalorileri izleyebiliarsiniz.Kablosuz sensör, koşu ayakkabılarınıza monte edildiğinde mesafe ve ritim bilginizi  Forerunner 305 e yollar böylece Gps bağlantısı kurulduğu anda bilgilerinizi kaldığınız yerden incelemeye devam edebilirsiniz.

   

  İhtiyacınız Olan Bilgiyi Alın

   

  Forerunner 305 in 3 ana bilgi ekranından istediğinizi özelleştirebilirsiziniz – 12 farklı data alanı çalışmanız esnasında size sonuçlarınızı gösterir.Ayrıca , her Forerunnerda olduğu gibi ,daha sonra gelişiminizi inceleyebilmeniz için  tüm antremanlarınız hafızaya kaydedilir.

   


  Gelişiminizi İzleyin

   

  Garmin Training Center® programı ile antreman bilgilernizi ücretsiz olarak yükleyebilir, adım hızınızı, kat ettiğiniz mesafeyi ve zamanı gösteren interaktif grafikler yardımıyla ,analiz edip  saklayabilirsiniz.Koşunuzu harita üzerinde izleyerek , coğrafi özelliklerin veya belirli bölgelerin performansınızı nasıl etkilediğini görebilirsiniz.Garminin internet tabanlı uygulaması  MotionBased.coma antreman bilgilerinizi yükleyerek sonuçları analiz edebilir veya online haritalama ve rota paylaşımı ile sonraki çalışmalarınızı bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. TrainingPeaks.com’da etkinlikler için çalışabilirsiniz.

   

  Özellikler ;

   

  • Forerunner 305 in kablosuz kalp atış hızı monitörü ile kalp atış hızınızı ve kalp atış alanınızı izleyebilirsiniz.
  • Ağaç altlarında veya yüksek binaların yakınında dahi uydu bağlantınızı kaybetmeyin.
  • Autolap®  özelliği ile belirli bir mesafe ve zaman için yeni bir tur yaratabilirsiniz
  • AutoPause® özelliği ile antremanınız esnasında yavaşladığınız veya durduruğunuz anlarda zamanlayıcınız otomatik olarak durdurabilirsiniz
  • Belirlediğiniz zaman veya ritimde Virtual Partner™  ile yarışın
  • Spor türleri arasında reset işlemi yapmadan gezinmenizi sağlar böylece siz aynı çalışma içerisinde koşabilir,bisiklete binebilir veya diğer bir spor dalına geçebilirsiniz..
  • Geçmiş çalışmalarınızla rekabet etmek için kurs özelliğini kullanabilirsiniz.
  • Antremanınız esnasında Data sayfaları arasında gezinebilirsiniz.
  • Belirlediğiniz mesafeyi katettiğinizde,ve istediğiniz kalp atış hızına-adım hızına ulaştığınızda  sizi uyarması için sesli alarm sisteminiz kullanabilirsiniz.
  • Tam olarak görmek istediğiniz bilgileri sunması için data sayfasını istediğniz şekilde ayarlayabilirsiniz
  • Adımlarınızı ,Başlangıca Dön (Back To Start ) özelliği ile , başlangıç noktanıza çevirebilir veya farklı varyasyonlar deneyebilirsiniz
  • Çalışmanız esnasında yaktığınız kalori miktarını izleyebilirsiniz
  • Otomatik olarak 5000 e yakın antreman kaydınızı saklayabilirsiniz
  Diğer Özellikler
  Stok Kodufitness005
  Marka-
  Stok DurumuVar
  Askeri malzeme
  askeri malzeme satış
  Askermekani.com içinde yer alan metinler, fotoğraflar, veri tabanı ve diğer içeriklerin telif hakları Askermekani İnternet Hizmetleri Tic.’ne aittir. Hiçbir şekilde basılı, elektronik ve ticari bir ortamda izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır.Kesinlikle izinsiz Logo Resim ve Bilgi kopyalamak,resimler üzerinde değişiklik yapmak bir başka sitede yayınlamak izne bağlıdır. Bu yasağa uymayan ve kopyalama yapan ziyaretciler hakkında Ağır Ceza ve Tazminat Davaları yaşadıkları ülke ve şehirdeki yerel mahkemelerce açılır.

    YASAL UYARI !  |  ASKERİ MALZEME SATIŞ REFERANSLARIMIZ !

   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.