• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Deprem Çantası

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   2.870,47 TL + KDV
   2.870,47 TL
   6.043,76 TL + KDV
   6.043,76 TL
   3.500,29 TL + KDV
   3.500,29 TL
   DEPREM ÇANTASI ÖNEMİ
    
   Acil durumlarda evinizi hızla boşaltmanız gerekirse, kolayca alıp evden çıkabileceğiniz bir çantanın hazırda bulunması önemlidir.. Her aile ferdi için bir adet çanta olmalı ve her çantaya isimler yazılmalıdır. Afet olduğunda evde olmayabilirsiniz ya da eviniz zarar görebilir. Bu durumda deprem çantasının bir yedeği, arabanızda ya da işyerinizde bulunması güvenlik açısından önemlidir.
    
   Depremde nasıl önlem alınacağını bilmek, bireysel riski azaltır. Bireysel riski azaltmak deprem hakkında bilinçlenmek ve depremden sonra ilk 72 saat ihtiyacımız olabilecek ürünleri bulundurmakla mümkündür.. .. Deprem sonrası ilk 72 saat oldukça önemli. Afet esnasında panik ve korku içerisinde yanımızda nelerin olabileceğini, neye ulaşıp ulaşamayacağımızı hatırlayamayabilir, idrak edemeyebiliriz. Deprem çantası bu durumlarda zihnimizi yormadan ihtiyacımız olan hayati şeylere ulaşmamızı sağlıyor.
    
   Depremden sonra yardım ulaşması zaman gerektireceğinden, ilk 72 saat boyunca ihtiyaç duyulacak en acil nitelikteki malzeme ve evrakın birarada bulunduğu deprem çantasının muhakkak her evde hazır bulundurulması zorunludur. kolayca alıp evden çıkabileceğiniz bir çantanın hazırda bulunması önemlidir.    
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodudebrem001
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.