• Tüm Kategoriler
   • İndirimli Ürünler
   • En Yeni ürünler

   Canik55 TP9 Kurmalı Kilitli Tabanca Kılıfı

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiginde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   448,45 TL + KDV
   448,45 TL
   448,45 TL + KDV
   448,45 TL
   448,45 TL + KDV
   448,45 TL
   %100 original
   Dolduruş yapabilen silah kilitli kılıfı yeni tasarım bir kılıf olup, silah kılıfta takılı iken aşağı doğru silah kabzesinden silahı ittiğinizde silah namlusuna fişerk sürebileme özelliğine sahip bir kılıftır. 
   Fişek dolumu yapabilen tabanca kılıf tabanca dolduruşu yapılabilmesinin yanı sıra silah kilitleme mekanizmasını da sahiptir, bu sayede dışarıdan tabancanıza gelecek müdahalelere karşı silahınız muhafaza altına alınmış olur.
   Kurmalı silah kılfı yeni nesil polimer malzemeden üretilmiş olup çevresel faktörlerden etkilenmeyen uzun ömürlü kullanım sunan dayanıklı bir kılıftır. 
   Kurmalı kilitli  silah kılıfı silahınızın birebir kalıplarına göre yapıldığından silahınızda asla deformasyon oluşturmaz.
   Silah kurabilen kılıf belinize tam oturması için özel belliğe sahip olup, palaska ve kemer ile kulllanımda tam uyum sağlar ayrıca kılıfın kendi etrafında dönebilen mekanizması sayesinde kılıfın belinizdeki duruş açısını ayarlayıp, kılıfı istediğiniz duruş açısında sabitleyebilmenize imkan tanır.
   Kilitli dolduruş yapabilen silah kılıfı kolluk kuvvetleri ve taktik silah kulllanıcıları için polis sepeti firması olarak tavsiye ettğimiz bir kılıftır.
    
   Diğer Özellikler
   Stok Koducanitp9
   MarkaKarışık Markalar
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.